תו אמון הציבור

החברה קיבלה את תו אמון הציבור המעיד על הגינות ושירות איכותי.

תו אמון הציבור

חברת מיזם גרופ פתרונות אינטרנט בע"מ מתגאה בקבלת תו אמון הציבור ורואה זאת כהתחייבות לתת שירות הוגן ואיכותי.

הארגון אמון הציבור הינו גוף ישראלי הפועל למען הגינות בעסקים. רובנו מכירים את הארגון כמקום המרכז פניות כמו תלונות כנגד עסק או חברה שלא נהגו בהגינות כלפינו. אולם הארגון נותן שירות וסיוע לא רק עבור הצרכנים, שפניותיהם ותלונותיהם מקבלות בו כתובת ברורה, אלא גם לבעלי העסקים הרשומים: באמון הציבור מנחים עסקים וחברות כיצד נכון להתייחס אל הלקוחות. בנוסף, במקרה של מחלוקת או סכסוך, מסייע הארגון לפתור את הקונפליקט בדרכי שלום.

אמון הציבור, שנוסד בשנת 2005, הינו מלכ"ר (מוסד ללא כוונת רווח). מטרת הקמתו הייתה לשפר את ההגינות והיושרה של עסקים כלפי לקוחותיהם. לשם כך התארגנו יחד משפטנים ואנשי מקצוע שונים בתחומי הצרכנות והם פועלים יחדיו על מנת לשפר את השירות שנותנים בתי עסק בארץ ללקוחותיהם.

על מנת לקבל את תו אמון הציבור, עובר כל עסק תהליך הרשמה ולאחריו נעשה מעקב צמוד הכולל בדיקות של פעילות העסק ע"י הארגון. קבלת התו מעידה על כך שהעסק עבר בהצלחה את כל הבדיקות, תיקן ושיפר את כל הטעון שיפור, וכרגע הוא עומד בכל הקריטריונים הנדרשים מעסק על מנת להיחשב כהגון וישר. כל העסקים שעברו בהצלחה פרוצדורה זו, רשומים באתר אמון הציבור כחלק מהשירות לצרכן.

כך יכול הלקוח המעוניין לרכוש מוצר או שירות מעסק מסוים, לדעת כי העסק אליו הוא פונה הינו עסק הגון וישר, העושה את כל המאמצים על מנת לתת שירות איכותי ללקוחותיו, עסק שעומד בהבטחותיו, ושהוא עומד תחת מעקב ממושך של אמון הציבור. כל אלה מעניקים לצרכן תחושת ביטחון בכך שהעסקה שהוא עומד לבצע היא עסקה טובה, והוא יקבל תמורה איכותית לכספו.

 

קישור לאתר אמון הציבור: https://emun.org.il


תגיות: מיזם גרופ
מעוניין להגדיל את החשיפה החודשית לאתר שלך ולהגיע ליותר לקוחות?
צור איתנו קשר בטלפון 077-7644819 או השאר הודעתך בעמוד יצירת הקשר פה