פרסום עסקים באינטרנט

לפני שאתם ממהרים לפרסם את העסק שלכם, להלן סקירה קצרה של דרכי הפרסום האפשריות באינטרנט.

פרסום עסקים באינטרנט תמונה 1

בעידן שבו הפך האינטרנט למרכז חיינו, פרסום עסקים באינטרנט משתלם לבעלי עסקים רבים ובייחוד לבעלי תקציב פרסומי מוגבל. דרכי פרסום העסקים מגוונות. נציג כמה מהן:

ניתן לפנות לחברות העוסקות בבניית אתרי אינטרנט ולבנות אתר לעסק. את האתר נקדם במנועי החיפוש באמצעות קידום אתרים אורגני שהוא קידום לטווח הארוך המעלה את מיקום האתר בתוצאות החיפוש האורגניות. מקדם האתר יכול לבצע פעולות שונות כדי להשפיע על מיקומו של האתר במנוע החיפוש, כאשר השאיפה היא להביא את האתר לראש הרשימה בעת הופעת תוצאות החיפוש.

ניתן להקים דף נחיתה בתקציב נמוך יחסית מהקמה של אתר אינטרנט. דף הנחיתה הוא עמוד יחיד המספר עלינו קצת ועם פרטי יצירת קשר בולטים. את דף הנחיתה ניתן לפרסם, למשל, באמצעות פרסום ממומן בגוגל שנעשה בעזרת המערכת גוגל אדוורדס. פרסום זה משולם באמצעות תשלום לפי הקלקות, או מה שמכונה קמפיין PPC.

דרך נוספת היא לפתוח בחינם דף פרופיל עסקי ברשת החברתית "פייסבוק" ולצרף כמה שיותר חברים – לקוחות פוטנציאליים. לשם הקמת דף עסקי בפייסבוק, ניתן להעזר בחברה מקצועית שתעצב לנו את עמוד השער, תתכנן עמודים פנימיים ואף תנהל את העמוד בפייסבוק. ניתן גם לבצע פרסום בפייסבוק שהוא פרסום המציג מודעות פרסומת על הדף העסקי שלנו בקרב לקוחות פוטנציאליים שאותם נפלח דמוגרפית.

פרסום בוידאו אפשרי לפרסום העסק שלנו. לשם כך נוכל להעזר בשירותי פרסום ביוטיוב, אתר הווידיאו השולט באינטרנט, ולהעלות לשם סרטונים ויראליים שיווקיים.

פרסום באינטרנט מתאפשר גם באמצעות באנרים פרסומיים, שהם בדרך כלל תמונה או גרפיקה מושכות עין, המפנים את הגולש למידע על עסק מסוים כאשר הוא פותח קישורים לאתרים מסחריים או לאתרים פנים־ארגוניים. ייחודו של הבאנר הוא בכך שניתן ליצור בו אנימציה שתמשוך את תשומת לבו של הלקוח.

דרך פרסום ותיקה היא קידום באינדקס אתרים או באינדקס עסקים. בניגוד למנוע החיפוש גוגל שמפנה את הגולשים לתוצאות רבות שלא תמיד יש קשר בינן לבין העסק המבוקש, אינדקס אתרים או עסקים הוא מנוע חיפוש ממוקד, והוא מחולק לפי נושאים שונים דוגמת טיולים, בעלי חיים, עורכי דין, חברות הובלה וכדומה.

תכנית שיתופים היא מודל שיווקי ברשת שבמסגרתה מקבל בעל האתר תגמול אם הגולשים הנכנסים לאתר מבצעים רכישה לאתר, ממלאים בו טופס הרשמה, מורידים תכנת מחשב או מבצעים כל פעולה אחרת. המפרסמים השונים מציעים תכניות שיתופים מגוונות שאליהם יכול בעל האתר להירשם ואין הגבלה למספר התכניות שאליהן הוא יכול להירשם.

אם אתם מחפשים פרסום חינם באינטרנט, חשוב לדעת רוב דרכי פרסום העסקים האפקטיביות באינטרנט הינו בתשלום ובעלי העסקים נאלצים להסתכן בתשלום לצורך שיווק, לרוב ללא ידיעה ודאית כי השקעתם הכספית תישא פרי. לפיכך, מומלץ לבחור חברה מקצועית שיש לה רקורד עשיה ותיק עבודות גדול ומוצלח.


מעוניין להגדיל את החשיפה החודשית לאתר שלך ולהגיע ליותר לקוחות?
צור איתנו קשר בטלפון 077-7644819 או השאר הודעתך בעמוד יצירת הקשר פה